upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Tepelná čerpadla vzduch voda

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

Umístění tepelných čerpadel vzduch voda
Pro umístění tepelného čerpadla vzduch voda není potřeba velký prostor. Postačí i minimální místo na pozemku či v interiéru budov. Tepelné čerpadlo lze umístit v kotelně, garáži nebo v technické místnosti. Pokud chcete šetřit místo v domě je možné instalovat tepelné čerpadlo přímo na fasádu domu. Tepelná čerpadla vzduch voda jsou koncipována s velmi nízkou hlučností.

Ve srovnání s elektrickými akumulačními topidly nebo přímotopy spotřebovává tepelné čerpadlo vzduch voda asi třetinové množství elektrické energie a nezpůsobuje žádné lokální znečištění.

Nabízíme tepelná čerpadla vzduch voda jen od našich stálých a prověřených dodavatelů. Zůstáváme u osvědčené kvality tak, abychom vám nabízeli jen ty nejlepší a nejkvalitnější tepelná čerpadla vzduch voda.

Prohlédněte si všechny důležité parametry a informace o tepelných čerpadlech v sekci kalkulace.

Všechny kotle na tuhá paliva, které spadají do 1. a 2. emisní třídy, musí být vyměněny nejpozději do konce září 2022. Tepelná čerpadla vzduch voda mohou být ideálním řešením. Rádi vám pomůžeme s výběrem i napojením na stávající topný systém.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte. Rádi provedeme analýzu vaší situace a následně vám navrhneme nejvýhodnější řešení!