upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Tepelná čerpadla vzduch vzduch Toshiba

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

Tepelná čerpadla vzduch vzduch Toshiba získávají teplo podobně, jako je tomu u čerpadel vzduch voda, a to z okolního vzduchu. Jejich provoz je maximálně efektivní jak z hlediska funkčnosti, tak i z pohledufinančního. Tepelná čerpadla tohoto typu dokážou v zimním období přivádět do interiéru teplý vzduch, naopak v létě efektivně ochlazují vnitřní prostory. Vzduch vháněný do domácnosti je pochopitelně čistý. Tepelná čerpadla Toshiba se vyznačují i možností napojení na klimatizaci a chlazení. Fungují jako vynikající možnost vytápění interiéru, které bude na rozdíl od standardního plynového či jiného topení maximálně levné. Výdaje na elektřinu se dostanou na úplné minimum.

Čerpadlo vzduch vzduch Toshiba

Samozřejmostí je i tichý provoz veškerých součástí tepelného čerpadla vzduch vzduch Toshiba. Pokud nebudeme počítat příjemný teplý vzduch, tak o čerpadle nebudete ani vědět. Jistě vás potěší i přijatelná cena těchto tepelných čerpadel. Vaše domácnost bude díky tepelnému čerpadlu Toshiba plně soběstačná a energeticky zcela vyvážená.

Tepelné čerpadlo vzduch vzduch Toshiba je skvělou volbou při výměně stávajícího kotle na tuhá paliva. Věděli jste o povinnost vyměnit všechny kotle na tuhá paliva, která spadají do 1. a 2. emisní třídy, za ekologičtější alternativu nejpozději do září 2022? Máte-li jakékoli dotazy, rádi vám poradíme.