upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Tepelná čerpadla vzduch voda Toshiba

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

Tepelná čerpadla značky Toshiba patří k nejznámějším druhům čerpadel, která se na tuzemském trhu prodávají. Výbornou volbou jsou především tato značková čerpadla právě v provedení vzduch voda. Tepelné čerpadlo vzduch voda Toshiba dokáže získávat potřebné teplo z okolního vzduchu. Díky tomuto faktu máte k dispozici teplo, které bude v podstatě zdarma. Čerpadlo funguje na principu chladiva s nízkým bodem varu. Vzduch odebraný z venkovního prostředí je následně stlačován. Celý proces je řízen kompresorem poháněným elektřinou. Jediné náklady uživatele tepelného čerpadla se tak vztahují právě k elektrické energii. Její spotřeba je však opravdu nízká

Čerpadlo vzduch voda Toshiba

Tepelné čerpadlo Toshiba je vynikající i v minimálních nárocích na prostor. V provedení vzduch voda tak není zapotřebí vyčlenit na toto tepelné čerpadlo příliš prostoru. Samozřejmostí je i moderní intuitivní ovládání tohoto tepelného čerpadla. Rozumět si s ním budete i v případě, že zrovna nepatříte mezi technické typy.

Tepelné čerpadlo vzduch voda Toshiba je ideální alternativou pro již nevyhovující kotle zejména ve stísněných prostorech. Všechny kotle na tuhá paliva, jež spadají do 1. a 2. emisní třídy, je vlastník nemovitosti ze zákona povinen vyměnit nejdéle do konce září 2022. Pokud se vás toto týká, obraťte se na nás, rádi vám poradíme a navrhneme vhodné řešení.