upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Montáž a servis klimatizace

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

Naše firma KSK spol. s r. o. působí na českém trhu již od roku 1992. Realizujeme dodávky, montáže a servisvzduchotechniky, tepelných čerpadel i montáže a servis klimatizace. Všechna tato zařízení dodáváme a realizujeme dle Vašich požadavků do bytů, rodinných domů, kanceláří, státních institucí nebo hal.

Zabýváme se projektovou činností, návrhy a řešením klimatizace a vzduchotechniky ve všech místnostech domů, bytů, hal a společností.

Měříme průtoky vzduchu, zajišťujeme měření a regulaci, dodávku potrubí a vzduchových jednotek. Samozřejmostí je zajištění kompletního servisu jak v rámci záruky, tak i po jejím vypršení.

Prodej klimatizace

Součástí instalace vzduchotechnického potrubí může být zapojení a zprovoznění klimatizace. Naše společnost je schopna a připravena zajistit Vám kompletní dodávku vzduchotechniky a klimatizace – na klíč.

Klademe důraz na kvalitu odvedené práce a všech dodávaných klimatizací a tepelných čerpadel. Vždy se snažíme vyhovět všem požadavkům zákazníka. Všechny místnosti, domy a provozovny se liší svou velikostí a různými podmínkami a tak přistupujeme ke každé zakázce individuálně a s nejvhodnějším řešením. Léta praxe a pozitivní přístup k práci nás řadí mezi špičku v prodeji a montážích klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel.

Nabízíme dodávku a montáže tepelných čerpadel vzduch-voda a vzduch-vzduch od značkových výrobců (Toshiba, LG, Fujitsu, Daikin, Sinclair, Samsung, Panasonic).