upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Tepelné čerpadlo vzduch vzduch

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

Součástí nabídky našich služeb je také dodávka, montáž a servis tepelných čerpadel vzduch vzduch.

Vytápění bytu nebo domu pomocí tepelného čerpadla vzduch vzduch Vám nabízí možnost ekonomického a ekologického způsobu získávání tepla pro Vaše obydlí. Je to způsob, jak výrazně snížit náklady za energii.
Takováto tepelná čerpadla fungují na principu odebírání tepla z venkovního vzduchu, kdy je teplý vzduch nasáván přes výparník venkovní jednotky tepelného čerpadla a následně je teplo využito k ohřevu vzduchu uvnitř Vašeho domu. Jednoduše řečeno tepelná čerpadla vzduch vzduch fungují tak, že teplo, které tepelné čerpadlo načerpá z venkovního vzduchu předá do vnitřních prostor obydlí.

Tepelná čerpadla vzduch vzduch pracují na stejném principu jako klimatizace a díky tomu, že ohřívají vzduch v domě přímo bez pomoci topného systému, dosahuje lepších topných faktorů (ovšem s ohledem na venkovní teplotu) než ostatní typy TČ.

Pár důvodů, proč zvolit tepelné čerpadlo vzduch vzduch

V období vysokých venkovních teplot lze tepelné čerpadlo vzduch vzduch využít jako klimatizaci.
Tepelné čerpadlo vzduch vzduch si žádá relativně nízké pořizovací náklady, je ideálním způsobem, jak si zajistit např. temperování Vaší víkendové chaty v zimním období.

Vytápíte svůj dům elektrokotlem nebo elektrickým přímotopem?

V tomto případě bude tepelné čerpadlo vzduch vzduch ideální náhradou případně doplňkem Vašeho topného systému. A to díky tomu, že dokáže výrazně snížit náklady vynakládané na vytápění domu a ani nemusíte nějak zásadně zasahovat do stavby domu.

Do konce září 2022 mají majitelé nemovitostí, jež jsou vybaveny již nevyhovujícími kotly na tuhá paliva, povinnost vyměnit tyto kotle za vhodnou alternativou. Tepelné čerpadlo vzduch vzduch vám umožní vylepšit stávající topný systém, splnit zákonné podmínky a ještě ušetřit.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.