upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Tepelná čerpadla vzduch vzduch Sinclair

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

Úspora na vytápění je bezesporu cílem většiny domácností. Topení lze řešit mnoha způsoby, přičemž nejekonomičtějším typem se stávají tepelná čerpadla. Jeho fungování je absolutně nejekonomičtější, o čemž se ostatně můžete v dlouhodobějším intervalu topné sezony přesvědčit na vlastní kůži. Tepelná čerpadla vzduch vzduch odebírají z okolí domu vzduch, jehož teplo využívají na efektivní vytápění domácnosti. Pokud si koupíte tepelné čerpadlo Sinclair, budete mít jistotu koupě kvalitního a spolehlivého výrobku, který zajistí teplo i v těch nejchladnějších měsících.

Čerpadlo vzduch vzduch Sinclair

Jen pro zajímavost, tepelné čerpadlo vzduch vzduch Sinclair dokáže vytvořit příjemné teplo v domácnosti i při venkovní teplotě -20 stupňů Celsia. V každém případě toto tepelné čerpadlo nezabere výrazně moc prostoru. Bez větších potíží funguje v tichém provozu. Vy jako majitelé domácnosti o jeho existenci, samozřejmě pomineme-li efektivní dodávky tepla, nebudete vůbec vědět.

Tepelné čerpadlo vzduch vzduch Sinclair výborně doplní topný systém i v případě, že nahrazujete nevyhovující kotel na tuhá paliva. Kotle v 1. a 2. emisní třídě je nutné vyměnit nejpozději v září 2022. Neodkládejte výměnu, rádi vám s výběrem i montáží celého systému pomůžeme.