upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Mobilní klimatizace

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

V současné době je možné pořídit si klimatizaci i tam, kde nelze podnikat jakékoli stavební zásahy. Mobilní klimatizace se nabízí jako vhodná alternativa ke klimatizacím zabudovaným. Velká pozitiva přináší také v podobě velmi snadné instalace, kterou zvládne každý.
Jedná se o zařízení o váze okolo 40 kg, které lze volně přemisťovat z jedné místnosti do druhé a klimatizovat tak různé místnosti. Její instalace nevyžaduje téměř žádné stavební zásahy ani odbornou montáž. K instalaci je nutná pouze zásuvka a otvor, kterým lze vyvést ven hadici k odvedení teplého vzduchu z místnosti. Pokud je to nutné lze hadici nasměrovat pootevřeným oknem ven a tudíž nebude nutný stavební zásah vůbec. Mobilní klimatizaci lze dobře využít do bytu, kanceláře, prodejního stánku, obchodu, atd. Pokud se rozhodnete pro mobilní klimatizaci, musíte počítat s vyšší hlučností než u klasických klimatizačních jednotek.

Výhody mobilních klimatizací

Velkou výhodou mobilní klimatizace je bezesporu nižší pořizovací cena oproti zabudovaným klimatizacím a to také díky ušetřeným finančním prostředkům za montáž a související stavební práce.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat!