upoutavka
klima
Když si u nás koupíte klimatizační jednotku, máme pro Vás montáž od 10 000,- Kč + DPH

Tepelná čerpadla

INSTALACE ZDARMA

OSOBNÍ PŘÍSTUP

MNOHALETÉ ZKUŠENOSTI

GARANCE SPOKOJENOSTI

V této sekci se více dozvíte o tepelných čerpadlech. Nabízíme Vám nejen jejich prodej, ale také montáž. Tepelná čerpadla se nejčastěji používají jako alternativní zdroj vytápění nebo ohřevu vody. Nabízíme Vám tepelná čerpadla v provedeních vzduch vzduch a vzduch voda. Prodáváme tepelná čerpadla pouze od prověřených dodavatelů a značek, jako je Toshiba nebo Sinclair. Nabídka montáže tepelných čerpadel doplňuje další možnosti montáže a servisu klimatizace nebo montáže a servisu vzduchotechniky. Nákup tepelného čerpadla se Vám určitě vyplatí.

Výhody tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla mají mnoho výhod. Tepelná čerpadla jsou nejekologičtějším způsobem vytápění. Získávají totiž potřebnou energii z okolní přírody. Náklady na provoz tohoto zařízení jsou velmi nízké a navíc obsluha tepelného čerpadla je velmi jednoduchá. Návratnost investice do tepelného čerpadla je rychlá. Tento způsob vytápění je moderní a ekonomický. Využívá se jak u novostaveb, tak u staveb starších. Společnost KSK spol. s r.o. dále nabízí kvalitní vzduchotechniku a klimatizaci.

Vyměňte nevyhovující kotel za úsporné tepelné čerpadlo

Do konce září 2022 je třeba vyměnit kotle na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy, protože tyto kotle již nesplňují emisní limity. Moderním a ekologickým řešením může být právě tepelné čerpadlo. S výběrem i s napojením čerpadla vám rádi poradíme. Díky této změně vám odpadne spousta povinností i nepříjemností. Tepelná čerpadla jsou čistá a úsporná, zabírají mnohem méně prostoru než staré kotle a můžete je využít i pro ohřev vody nejen do radiátorů ale do celé domácnosti.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat.